B34

49 Kč 59,29 Kč včetně DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Rozměry chytu B34:
Výška: 13,5 cm, šířka: 5 cm, hloubka: 1,5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chyty velikosti B dodáváme v 30 tvarech a 4 barvách. Využití najdou jak na dětských stěnách, tak na velkých stěnách s jištěním, na své si přijdou i zarytí návštěvníci bouldrových stěn. Použitý materiál (křemičitý písek + epoxidové pryskyřice) na rozdíl od běžně dostupných plastových chytů zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou.

Objednávky:
Všechny chyty vyrábíme ručně a na objednávku. Obecně počítejte s termínem cca 3 týdny od objednávky.

Objednávky na chyty přijímáme v minimální hodnotě 2000,-Kč bez DPH. Jestli máte zájem o menší počet chytů nebo na objednávku spěcháte, kontaktujte nás prosím telefonicky a my se pokusíme vybrat vám něco z aktuálních skladových zásob.

Montáž a návod k použití:
Pokud jsou na chytu menší dírky, použijte do nich vruty tloušťky 5 mm.
Před samotným použitím je nutné dodržet správnou a kvalitní montáž. K uchycení na lezeckou stěnu (z překližky nebo laminátu) se používají vruty do dřeva o průměru 4 mm a délce 35 mm. Otvory pro vruty není třeba předvrtávat, musí se ale dbát na to, aby byly vruty montovány kolmo na rovný podklad. Tím docílíme i při citlivém dotažení správného přilnutí ke stěně a dostatečnou pevnost uchycení.
Chyty se mohou průběžně čistit kartáčem (doporučujeme ocelový na semiš), v případě většího zanesení magnéziem se dají omýt teplou vodou s přídavkem jaru (do 3%). Po omytí je nutné je nechat minimálně 14 dní vyschnout! Chyty by se neměly namáčet příliš často, při opakovaném namočení a vyschnutí může dojít ke snížení jejich původní pevnosti.
Přejeme vám příjemné zážitky při cestě k vrcholu.

Doplňkové parametry

Kategorie: B
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení