AX

195 Kč 235,95 Kč včetně DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Sada 10 kusů dodávána pouze v celku

Rozměry chytů:
Výška: 4 - 6 cm, šířka: 3,5 - 4,5 cm, hloubka: 1 - 2 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chyty velikosti AX se používají převážně jako stupy. V málo převislých částech stěny nebo na hranách mohou sloužit i jako chyty. Použitý materiál (křemičitý písek + epoxidová pryskyřice) na rozdíl od běžně dostupných plastových chytů zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou.

Objednávky:
Všechny chyty vyrábíme ručně a na objednávku. Obecně počítejte s termínem cca 3 týdny od objednávky.

Objednávky na chyty přijímáme v minimální hodnotě 2000,-Kč bez DPH. Jestli máte zájem o menší počet chytů nebo na objednávku spěcháte, kontaktujte nás prosím telefonicky a my se pokusíme vybrat vám něco z aktuálních skladových zásob.

Montáž a návod k použití:
Před samotným použitím je nutné dodržet správnou a kvalitní montáž. K uchycení na lezeckou stěnu (z překližky nebo laminátu) se používají vruty do dřeva o průměru 4 mm a délce 35 mm. Otvory pro vruty není třeba předvrtávat, musí se ale dbát na to, aby byly vruty montovány kolmo na rovný podklad. Tím docílíme i při citlivém dotažení správného přilnutí ke stěně a dostatečnou pevnost uchycení.
Chyty se mohou průběžně čistit kartáčem (doporučujeme ocelový na semiš), v případě většího zanesení magnéziem se dají omýt teplou vodou s přídavkem jaru (do 3%). Po omytí je nutné je nechat minimálně 14 dní vyschnout! Chyty by se neměly namáčet příliš často, při opakovaném namočení a vyschnutí může dojít ke snížení jejich původní pevnosti.
Přejeme vám příjemné zážitky při cestě k vrcholu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AX
Záruka: 2 roky