A29

37 Kč 44,77 Kč včetně DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Rozměry chytu A29:
Výška: 11 cm, šířka: 6,5 cm, hloubka: 2,5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chyty velikosti A dodáváme v 26 tvarech a 4 barvách. Používají se převážně jako stupy. V málo převislých částech stěny nebo na hranách mohou sloužit i jako chyty. Použitý materiál (křemičitý písek + epoxidová pryskyřice) na rozdíl od běžně dostupných plastových chytů zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou.

Objednávky:
Všechny chyty vyrábíme ručně a na objednávku. Obecně počítejte s termínem cca 3 týdny od objednávky.

Objednávky na chyty přijímáme v minimální hodnotě 2000,-Kč bez DPH. Jestli máte zájem o menší počet chytů nebo na objednávku spěcháte, kontaktujte nás prosím telefonicky a my se pokusíme vybrat vám něco z aktuálních skladových zásob.

Montáž a návod k použití:
Pokud jsou na chytu menší dírky, použijte do nich vruty tloušťky 5 mm.
Před samotným použitím je nutné dodržet správnou a kvalitní montáž. K uchycení na lezeckou stěnu (z překližky nebo laminátu) se používají vruty do dřeva o průměru 4 mm a délce 35 mm. Otvory pro vruty není třeba předvrtávat, musí se ale dbát na to, aby byly vruty montovány kolmo na rovný podklad. Tím docílíme i při citlivém dotažení správného přilnutí ke stěně a dostatečnou pevnost uchycení.
Chyty se mohou průběžně čistit kartáčem (doporučujeme ocelový na semiš), v případě většího zanesení magnéziem se dají omýt teplou vodou s přídavkem jaru (do 3%). Po omytí je nutné je nechat minimálně 14 dní vyschnout! Chyty by se neměly namáčet příliš často, při opakovaném namočení a vyschnutí může dojít ke snížení jejich původní pevnosti.
Přejeme vám příjemné zážitky při cestě k vrcholu.

Doplňkové parametry

Kategorie: A
Záruka: 2 roky