Chyty

Naše nabídka chytů zahrnuje celkem 214 tvarů chytů v 10 velikostech. Využití najdou jak na dětských stěnách, tak na velkých stěnách s jištěním, na své si přijdou i zarytí návštěvníci bouldrových stěn. Použitý materiál (křemičitý písek + epoxidové pryskyřice) zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou.

Vybírat můžete z těchto barev (písková, zelená, červená, žlutá, modrá):

barvy-mN

Objednávky:

Vybrané chyty objednávejte emailem, pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás telefonicky. Objednávku Vám potvrdíme a napíšeme přibližný termín dodání, případně cenu. Obecně počítejte s termínem cca 4týdny od objednávky. K chytům můžeme dodat i spojovací materiál – imbusové šrouby vhodné délky – v ceně 6,50Kč/ks. Zboží dodáváme poštou na dobírku, poštovné účtujeme dle tarifů České pošty. Po dohodě je možné i osobní předání.

Vzhledem k našemu současnému omezenému provozu výroby přijímáme objednávky v minimální hodnotě 2 000,-Kč bez DPH. Děkujeme za pochopení.

Na chyty poskytujeme záruku 24měsíců.

Ceník chytů ke stažení  pdf

Montáž:

Chyty se montují do předem připravených otvorů osazených maticemi M10 (buldog) imbusovým šroubem tloušťky 10mm. Délka šroubu závisí na tloušťce chytu a materiálu použitého k opláštění lezecké stěny. K utažení se používá imbusový klíč velikosti 8mm. Pro správné dotažení je důležité umístit chyt na rovný povrch stěny, zejména u laminátových stěn je třeba dávat pozor na případné větší nerovnosti. Pokud je na chytu menší dírka, vždy do ní použijte vrut tloušťky 5mm jako pojistku proti otáčení.

Během používání chytů doporučujeme pravidelné čištění kartáčem (jemný ocelový nebo kartáček na zuby, vyrábí se i speciální přímo na chyty). V nejnutnějších případech se chyty dají omýt vodou,instalujte je znovu až po dokonalém vyschnutí.

Jak na to:

Podrobný návod ke stažení  pdf

 

Krátké zprávy

Boulder open air Brno
.
boa-m
Naše balvany v areálu VUT v Brně po pěti letech provozu stále žijí. Více zde
                   10.6. 2016 Vera Ko
 
Laminátové balvany
rymarov-m
Nově nabízíme zákazníkům tři typy standardizovaných balvanů. Podrobnosti včetně fotek  zde.
2.1.2014 Vera Ko
 

Poslední realizace

Gymnázium Dobruška

dobruskaM