Hra Člověče vypij si!

Neohodnoceno
1 322,31 Kč 1 600 Kč včetně DPH
Skladem

Alkoholicko – tréninkové člověče, nezlob se! je ideálním společníkem například na deštivý rest day. Abstinenti jsou sice ze hry vyloučeni, ale milovníci dobrého pití si přijdou na své. Jako figurky slouží skleněné panáky naplněné alkoholickým nápojem. Při hraní trénujete nejen svoje játra, ale zároveň taky posilujete svůj lezecký úchop. A trénink dělá mistry!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Perfektní dárek pro všechny lezecké nadšence.

Upozornění: tyto skleničky nejsou vhodné k mytí v myčce

MATERIÁL: sklo, lezecký chyt (polyester) a vruty z nerezavějící chirurgické oceli
OBJEM: 50 ml
ROZMĚRY: 62 x 44 x 44 mm

PRAVIDLA HRY ČLOVĚČE VYPIJ SI!

Level I (0 – 6A+)
Kdo je soupeřem vyhozen, musí vypít panáka a vrátit se na startovní pole. Zde doplní palivo do své „figurky“, a jakmile mu padne šestka, může pokračovat ve hře. Všichni čtyři soupeři procházejí nástrahami herního pole i zákeřnostmi spoluhráčů. Který z hráčů se zvládne nejrychleji dostat do bezpečí domečku, může slavit vítězství.

Level II (6B – 7A+)
Pokaždé, když je váš panáček vyhozen, musíte ho vypít a vrátit zpět do startovního boxu. Pít budete ale i za odměnu, a to když některý z vašich panáčků úspěšně doputuje do svého domečku.

Level III (7B – 9A)
Platí pravidla obou předchozích levelů, ale navíc si ještě pravidla můžete libovolně doplňovat podle své fantazie (a žízně). Pít můžete například za každou hozenou šestku, když někoho předběhnete nebo pokud někdo předběhne vás.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové předměty
Hmotnost: 2.8 kg